GEPLAND ONDERHOUD DONDERDAG 20 JUNI 2024 Lees meer
GEPLAND ONDERHOUD WOENSDAG 19 JUNI 2024 Lees meer
Bekendmaking_Achterstallige betalingen EBS klanten Lees meer

De Betaalwijzen

Uw rekening kunt u op de volgende manieren betalen:

 

Per kas:
U kunt uw betaling doen bij al onze dienstencentra en incassokantoren:

Dienstencentra:

-Hoofdkantoor (Noorderkerkstraat),
-Zorg & Hoop,
-Kwatta (Munder),
-Latour,
-Saramaccastraat,
-Nickerie


Incasso kantoren:

-Maretraite Mall,
-Hermitage Mall,
-SWM Aqua dienstencentrum,
-Winkelcentrum Koewarasan B. Ramdas,
-N.V. VESH Agency,
-VCB te Lelydorp, Coronie, Groningen,  Wageningen, Tamanredjo en Para (Onverwacht),

-SURPOST Lelydorp
-Ducassa Exchange N.V. te Meerzorg,
-SWM Moengo,
-GODO Albina,
-GODO Atjoni,
-Surpost Wageningen,

Erkend EBS betaalkantoor:

-Link-It,
-Stg Easy And Strong,
-Islam. Vereniging  Djamiatul Islamiah,
-Stichting Mofina Lobi,
-Nandpersad Multipay,
-Techno Lobby,
-Highway Cell Shop & Electronics,
-Moore (Krama's Place)

-Voor de adressen en openingstijden , ga naar vestigingen.

 
Via automatische bankinhouding:

Download het formulier voor bankmachtiging of haal het op bij uw bank, ons Hoofdkantoor of één van onze dienstencentra. U vult het formulier in 3-voud in. De uiterlijke inleverdatum voor machtigingen en intrekkingen die per desbetreffende maand moeten ingaan, dienen vóór de 15e van dezelfde maand afgegeven te worden. Levert u de machtiging/intrekking na de 15e van de maand in, dan zal deze pas de volgende maand ingaan. De machtiging geeft u af bij ons op het Hoofdkantoor of bij één van onze dienstencentra. U kunt het ook scannen en mailen naar customerservices@ebs.sr.

  
Via Internet bankieren

-DSB 10.39.725

-RB 0.122.73.454.6

-Hakrinbank 20.513.10.73

 
Alle EBS rekeningnummers op een rij:

Bank Rekening nummer
DE SURINAAMSCHE BANK (DSB) 10.39.725
HAKRINBANK 20.513.10.73
REPUBLIC BANK SURINAME 0.122.73.454.6
VOLKS CREDIET BANK (VCB) 1225.1.1545
LANDBOUWBANK 5510.1.088.0
FINABANK 1000.299.592
SURINAAMSE POST SPAARBANK (SPSB) 161.181.510
GODO 200.129.3402

 

 

 

Procurement Notices